Книга називається “Шепіт сосен”. Автор – Ігор Антонюк

Якщо Ви вважаєте, що справжній страх залишився десь у далекому дитинстві, то Ви помиляєтесь. Він набагато ближче. Він далеко не йшов. Хочете відчути його холодний подих у себе за спиною? Просто відчиніть йому двері. Ці двері, це: “Шепіт сосен”.

Десь там, у дитинстві, ми набуваємо своїх найпотаємніших страхів. Знаємо, що зараз налякаємося, але гра тіней манить нас. Герої оповідань – люди зі своїми мріями, кожен – зі своєю неповторною історією. Найважче – закоханим ангелам, найлегше – привидам, адже їм однаково, вірите Ви у них чи ні. Читаючи цю книжку, будьте обережними зі своїми бажаннями, бо вони мають властивість здійснюватися…

“Шепіт Сосен” – дебютна збірка містичних оповідань, видана у березні 2018 р. тернопільським видавництвом “Мандрівець”, – розповів ІА “24” Ігор Антонюк. Тут 13 оповідань – містика, горрор, фантастика. Деякі оповідання публікувались у збірниках “Дотик зачаєного жаху” (збірка представлялась у Мюнхені), “Повна темрява”, “Склянка часу” та “Textover”.

Цікавим моментом, розповідає автор, є те, що з презентацією буде проводитися театральна постановка по двох оповіданнях за участю “Театру юних чернівчан”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *