Протягом останніх двох років сума склала понад 8 мільйонів гривень

“Дорога Новоселицька громадо! Зробив аналіз залучених коштів, за останні два роки, для сіл району та окремих ОТГ. Насправді є чим похвалитись, навіть при тому, що з райдержадміністрації та особисто від голови РДА я за свою каденцію не отримав жодного звернення до мене, як до депутата на підтримку інфраструктурних об’єктів або покращення матеріально-технічної бази. Але постійні зустрічі з виборцями, головами і депутатами сільрад, ОТГ, керівниками окремих закладів й установ, при взаємодії і співпраці з іншими колегами-депутатами вдалось залучити більше ВОСЬМИ МІЛЬЙОНІВ гривень!!! Отож пройдусь конкретно по деяких цифрах.

За рахунок коштів державної субвенції за 2016-2018 рр. проведені наступні роботи:

 • в селах Топорівці та Костичани капітальний ремонт вуличного освітлення на суму 400 тис. грн.,
 • у селі Котелеве капітальний ремонт даху школи на суму 650 тис. грн.,
 • зроблено утеплення і ремонт фасаду школи у с. Форосна на суму 400 тис. грн.,
 • капітальний ремонт покрівлі Новоселицького районного Будинку культури на суму 1 млн. грн.,
 • ремонт актового залу школи у Топорівцях на суму 324 тис. грн.,
 • заміна вікон та електричної мережі спортзалу в Костичанівській ЗОШ на суму 200 тис. грн.,
 • встановлені ігрові майданчики для дітей у Новоселиці (зокрема на площі поряд з Будинком культури, у парку, в районах «Селище» на перехресті вулиць Молодіжної та Хотинської , дитячий садочках “Сонечко” і ” Дзвіночок”) Балківцях, Мамализі, Рингачі й Шишківцях на загальну суму 450 тис. грн.,
 • виділено кошти на ремонт дороги в с. Тарасівці у сумі 300 тис. грн.,
 • у Новоселицькій ЗОШ №3 побудовано сучасний багатофункціональний спортивний майданчик зі штучним покриттям на який витрачено 970 тис. грн. 

Окрім цього, за кошти соцеконому були закуплені комп’ютерні класи й інше обладнання для оновлення матеріально-технічної бази наступних закладів освіти:

 • Новоселицького ліцею та ЗОШ №3, Слобідського, Рингацького, Щербинцькього, Несвоянського, Стальнівцького навчально-виховних комплексів, Рідківської, Малинівської, Топорівської, Рокитнянської, Подвірнянської та Динівцької загальноосвітніх шкіл на загальну суму 1 млн. 440 тис. грн.,
 • Клубні заклади сіл Топорівці, Рингач, Шишківці, Рокитне, Динівці, Балківці отримали кошти на покращення матеріально-технічної бази у розмірі 160 тис. грн.,
 • Новоселицька музична школа ім. Миколи Мозгового отримала 105 тис. грн. для придбання необхідного їм інвентарю. Села Топоріці і Тарасівці на відеоспостереження в школах отримали 200 тис. грн.

Підсумувавши все вищезгадане, бачимо, що зроблено чимало. А головне, що ці кошти не на папері, вони вже освоєні і приносять користь мешканцям всього Новоселицького району! Варто зазначити, що на цьому ми не плануємо зупинятись, і маємо на меті завершити ремонт покрівлі РБК в місті Новоселиця, реалізувати важливі проекти енергозбереження, розпочати ремонт комунальних доріг та будівництво двох стадіонів з штучним покриттям!

Важливо сказати, що кошти, які надходять з державного бюджету за нашим сприянням, не можуть кожного разу у рівних частинах розподілятись по районах всього округу, так як на це певні причини, наприклад сезонні роботи, є порядок отримання пропозицій від громад та своєрідна черга, є невідкладні потреби. Тому все це впливає на те, що в одному транші може бути більша сума на район чи ОТГ, в іншому – менша.

Тому, прошу новосельчан не звертати увагу на напади окремих піар-лабораторій, окремих не шановних лідерів з Буковини, які у з усіх сил намагаються сплюндрувати та викривити нашу роботу. Насправді, вони зникнуть, як заблукавші їжаки в тумані дуже скоро… (vor dispărea ca măgarii in ceață.. zicala poupulară).

До слова хотів би зауважити, що і по залучених коштах на місто Чернівці я б не приписував все одним депутатам з того ж комуністично-комсомольського клану, які і займаються брудними технологіями, щоб очорнити нас, тому що багато депутатів з групи «Буковина» також залучають чималі кошти на місто. На Садгору, для прикладу, на моє звернення, за останні два роки, кошти у сумі 200 тис. грн. пішли на покриття першочергових потреб НВК «Берегиня», 500 тис. на початок будівництва стадіону з штучним покриттям, і тепер ще 200 тис. грн. на придбання дитячих майданчиків та обладнання для лікувального закладу і школи”, – відзначив народний депутат Григорій Тіміш.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *