Цього ж року він проходить на Івано-Франківщині

25-й Міжнародний Гуцульський фестиваль урочисто відкрито на Івано-Франківщині. У мальовниче місто Яремче з’їхалися делегації гуцулів не тільки з України, а й із різних куточків світу.

Учасники дійства зустрічають гостей народними піснями, танцями, а також фольклорними виступами. Крім цього, люди мають нагоду взяти участь у майстер-класах, відвідати ярмарку із автентичними виробами, скуштувати справжні гуцульські страви та просто насолодитися чистим карпатським повітрям.

“Окремо хочу відзначити делегації з Вижницького та Путильського районів Чернівецької області, які як завжди яскраво та колоритно представляють буковинський край, – розповів народний депутат України Іван Рибак, який відвідав цьогорічний фестиваль.

Нагадаю, що цей захід проводиться в Україні щорічно, починаючи з 1991 року. Приємною подією для нас є те, що Вижниччина урочисто приймає естафету фестивалю.

Переконаний, ми також зможемо достойно прийняти гостей в наступному році на Буковині, адже наш край славиться самобутньою культурою, звичаями, традиціями, неперевершеними артистами, музикантами, а також майстрами різних видів прикладного мистецтва. Тому і влада, і буковинці повинні об’єднати зусилля, щоб гарно і достойно провести Міжнародний Гуцульський фестиваль – 2019″, – зазначив Іван Рибак.

 

МІжнародний гуцульський фестиваль наступного року відбудеться на Буковині (ФОТО, ВІДЕО)

25-й Міжнародний Гуцульський фестиваль урочисто відкрито на Івано-Франківщині. У мальовниче місто Яремче з’їхалися делегації гуцулів не тільки з України, а й із різних куточків світу.Учасники дійства зустрічають гостей народними піснями, танцями, а також фольклорними виступами. Крім цього, люди мають нагоду взяти участь у майстер-класах, відвідати ярмарку із автентичними виробами, скуштувати справжні гуцульські страви та просто насолодитися чистим карпатським повітрям. Наступного року цей фестиваль приймаиме Буковина. Відбудеться він на Вижниччині.

Опубліковано Буковина 24 Неділя, 29 липня 2018 р.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *