Розміщена вишка на території колишнього автодрому у смт Берегомет Вижницького району

Місцеві жителі скаржаться на шкідливий вплив цієї вишки для їхнього здоров’я. За їх словами, вона надто наближена до жилої забудови і, як наслідок, це може викликати онко, серцево-судинні, гіпертонічні та інші захворювання у людей, що живуть поруч. Розібратися із ситуацією люди звернулися до народного депутата України Івана Рибака. 

“В черговий раз привертаю увагу Генерального директора ПАТ “Київстар” Чернишова П. А. до ситуації, що склалася довкола цієї вишки, – написав Іван Рибак на офіційній сторінці у ФБ. – Два роки тому з приводу цієї ситуації я вже звертався до голови Держсанепідслужби України та голови Чернівецької ОДА, які у своїх відповідях зазначили, що працівниками Держсанепідслужби Чернівецької області у ході розгляду порушеного питання було проведено заміри електромагнітного випромінювання на зазначеній території, за результатами яких встановлено, що рівні електромагнітного поля від антен базової станції стільникового мобільного зв ‘язку відповідать нормам. Але місцеві жителі досі занепокоєні цією проблемою, адже вони наголошують на погіршенні стану свого здоров’я.

Тому звернувся до керівництва ПАТ “Київстар” з проханням зустрітися найближчим часом із представниками Берегометської громади. Сподіваюся, що у спільному обговоренні вдасться знайти порозуміння та шляхи вирішення зазначеної проблеми”, – зазначив народний депутат Іван Рибак.

Журналісти “Буковина 24” беруть це питання на контроль та відстежуватимуть цю ситуацію.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *