Поліцейська УПП в Чернівецькій області Тетяна Гринько вкотре посіла призове місце на п’єдесталі. Цього разу у складі збірної України на Чемпіонаті Світу з греплінгу, який проходив з 6 по 9 вересня в в Астані, Казахстан. Про це ІА “24” розповіли в прес-службі патрульної поліції Чернівецької області.

Всього на змаганнях розігрувалось 22 комплекти медалей серед чоловіків та жінок в дисциплінах No Gi і Gi. Тетяна Гринько на чемпіонаті здобула бронзу у своїй ваговій категорії – 64 кг.

Нагадуємо, що патрульна є неодноразовою Чемпіонкою України, призеркою Європи та Світу 2016 року, чемпіонкою Європи та Світу 2017 року. Наразі Тетяна готується до Чемпіонату світу 2018 з панкратіону.

Загалом, для збірної України жодний з чотирьох змагальних днів не обійшовся без нагород. Українці здобували медалі в усіх вікових турнірах – дорослі, кадети, юнаки, юніори, ветерани.

Молодіжна збірна України в обох розділах ЧС – No Gi та Gi – була третьою в загальнокомандному заліку. Наші спортивні надії мали плідний перший день та не менш результативний другий день світового турніру.

Основний склад «синьо-жовтих» теж був стабільним у своїх здобутках, що вилилося в друге загальнокомандне місце в кожний з двох змагальних днів. В No Gi дорослі спортсмени виграли 11 відзнак, тоді як в Gi – 8 медалей.