ПОЛІЦІЯ ОХОРОНИ У ЧЕРНІВЕЦЬКІЙ ОБЛАСТІ ПРОПОНУЄ ЦІЛОДОБОВУ ФІЗИЧНУ ТА ТЕХНІЧНУ ОХОРОНУ МІСЦЕВИМ ФЕРМЕРАМ І БІЗНЕСМЕНАМ (ВІДЕО)

Щороку по всій Україні аграрні підприємства потерпають від рейдерських захоплень. Піддавалися атакам рейдерів фермери і на Буковині. У цьому році без рейдерських захоплень не обійшлося – фермери самостійно не можуть захистити свій бізнес, свою власність, свій урожай. За лічені хвилини вони можуть втратити все! Вихід є! Який? Про це у відеоролику.

Опубліковано Управління поліції охорони в Чернівецькій області П'ятниця, 20 липня 2018 р.

У Чернівецькій обласній державній адміністрації відбулося засідання антирейдерського аграрного штабу. Під час жнив він працює у посиленому режимі

«Основним завданням є захист аграріїв від спроб рейдерських захоплень землі чи урожаю, якщо такі випадки все ж траплятимуться, необхідно швидкого й ефективного реагувати на них та притягати винних осіб до відповідальності», – зазначив під час засідання штабу заступник голови Чернівецької ОДА Ігор Богатирець.

Участь у засіданні антирейдерського штабу взяв начальник Управління поліції охорони у Чернівецькій області Сергій Чеботар:

«На сьогоднішній день в усі райони відправлені наші працівники, куратори районів, вони ведуть перемовини з керівниками АПК для того, щоб забезпечити охорону їхніх об’єктів. З підприємцями укладаємо договори, після чого виїжджаємо на місце та забезпечуємо охорону. Це можуть бути угіддя, сільськогосподарська техніка, склади, будівлі тощо. Сил і засобів для цього в нас достатньо. Можемо виїхати в будь-який район і забезпечити як фізично, так і технічно цілодобову охорону».

Наразі під наглядом поліції охорони в області вже 32 об’єкти агропромислового комплексу.

Джерело: Управління поліції охорони у Чернівецькій області

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *