Трагічний інцидент на затриманні. Під час одержання другої частини хабара в 15 тисяч доларів США та проведення огляду місця події посередника вразило серце. За попередньою версією, чоловік помер внаслідок ішемічної хвороби серця. Про це повідомив військовий прокурор Олег Сенюк.

Нагадаємо, 4 травня, на хабарі було викрито заступника начальника Басейнового управління водних ресурсів річок Прут та Сірет, який діяв за посередництва екс-голови органу місцевого самоврядування. 17 тисяч доларів США призначалися за сприяння в одержанні дозвільних документів на видобуток органічного добрива «Сапропель» на водних об’єктах Кельменецького району Чернівецької області.

Під час документування цього злочину, а точніше вимагання та одержання неправомірної вигоди, посередник поскаржився на проблеми із здоров’ям. Тут же на місце події прибули працівники швидкої медичної допомоги і намагались врятувати чоловіка. На жаль, з прикрістю вимушений повідомити, в ході реанімаційних заходів він помер.

На місці події працювали співробітники Головного управління Нацполіції України в Чернівецькій області, яким військовими прокурорами було надано усі документи та відео/фото з огляду місця події для повного та всебічного розслідування вказаного інциденту.

Злочин документувався слідчими військової прокуратури Чернівецького гарнізону за матеріалами та спільно з оперативними співробітниками «К» Управління Служби безпеки України в Чернівецькій області.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *