Одного – на вулиці Нагірній, ще трьох – на вулиці Івана Франка

Двічі протягом ночі патрульні виявили у громадян речовини, схожі на наркотичні. Як повідомили в Патрульній поліції Чернівецької області, близько опівночі, отримавши повідомлення про підозрілу особу, на вулиці Нагірній патрульні виявили чоловіка, який здійснював набір в шприц речовини прозорого кольору, схожої на наркотичну.

“Під час поверхневої перевірки вмісту кишень та сумки 45-річного мешканця обласного центру, інспектори виявили велику кількість шприців, ампул та таблеток. Походження цих предметів громадянин пояснити не зміг”, – розповіли патрульні.

Пізніше, на вулиці Івана Франка патрульні помітили трьох чоловіків, які бажали уникнути спілкування з охоронцями порядку.

“При поверхневій перевірці в одного з них поліцейські виявили поліетиленовий пакет з сіро-зеленою речовиною, схожою на наркотичну, скляну ємність та шприц з рідиною невідомого походження. Освідчення громадянина на стан наркотичного сп’яніння у медичному закладі дало позитивний результат”, – повідомили в Патрульні поліції.

На місці подій працювали слідчі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *