Тренування, що проходять в умовах, максимально наближених до реальних, організовує Антитерористичний центр СБ України за участі поліції, Нацгвардії, ДСНС, прикордонників, підрозділів ЗСУ, органів державної влади та інших суб’єктів боротьби з тероризмом.

У зв’язку з цим правоохоронці посилили патрулювання вулиць Чернівців та області, можуть тимчасово обмежувати рух транспорту та перевіряти документи, що засвідчують особу.
Служба безпеки України закликає мешканців і гостей Буковини зберігати спокій, із розумінням поставитися до можливих обмежень і незручностей та належним чином реагувати на законні вимоги правоохоронців (перевірка документів, що посвідчують особу, огляд особистих речей, можливе тимчасове обмеження або заборона руху транспортних засобів і пішоходів тощо).

Усі дії відбуватимуться у рамках чинного законодавства.

У випадку виявлення підозрілих предметів чи засобів ураження, отримання інформації щодо протиправних дій невідомих осіб просимо негайно повідомляти на «гарячу лінію» УСБУ в Чернівецькій області 54-02-04, або 102.

Про це повідомляє прес-служба УСБУ в Чернівецькій області.

 

У понеділок, 4 червня, в першій половині дня частково перекрили центр – шукали вибухівку в приміщеннях ОДА та міської ради. Персонал було евакуйовано. На місце з’їхалися всі оперативні служби міста. А на вулиці Кордуби – виявлено небезпечний предмет.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *