Відповідну петицію зареєстрували на сайті. З 25000 підписів зібрано поки що лише понад 200

“Пропонується петиція, щодо запровадження поїзда Інтресіті марки «Hyundai» сполученням Чернівці-Київ-Чернівці.

На даний момент часу єдиний потяг який рухається напрямком Чернівці-Київ-Чернівці, є потяг Буковина №118/117 Львівської залізниці. Час руху поїзда – 12 годин. Склад поїзда зазвичай становить 15-16 вагонів, з них: 8 купейних, 7 плацкартних, 1 люкс. Загальна кількість місць для пасажирів – 708. Ц

Цієї кількості місць не вистачає, адже багато чернівчан, та мешканців прилеглих сіл часто подорожують до м. Київ. Значну частину пасажирів становлять студенти, яким не вистачає квитків щоб потрапити в ту чи іншу сторону, особливо в святкові дні.

Поїзд Інтерсіті на даний момент часу рухається вже до багатьох міст України. До прикладу, населення м.Хмельницький становить приблизно 270 тис, що майже однаково кількості жителів м. Чернівці. При тому кількість потягів які рухаються з Хмельницького до м.Київ в рази більше, в тому числі наявність поїзда Інтерсіті.
Тому пропонується запуск ранкового поїзда Інтерсіті Чернівці-Київ-Чернівці, щоб забезпечити зручне, швидке та комфортне перевезення пасажирів”, – йдеться у тексті петиції.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *