Відсьогодні діти, народжені в пологових будинках міста, мають змогу проходити обстеження на вади слуху за допомогою сучасного обладнанняАудіометр для об’єктивного дослідження слуху ERO SKAN Screener DPOAE (Maico) вартістю 183 тис. грн. голова Благодійного фонду “Волонтерський рух Буковини” Катерина Пономарьова передала у відділення неонатального догляду пологового будинку № 1.
За фінансової підтримки Кураж Базар та Благодійного Фонду «Свічадо» для неонатального відділення МКМУ «Клінічний пологовий будинок №2» м. Чернівці придбано аудіометр – аналізатор отоакустичної емісії (ОАЕ), вартістю 150 тис. грн.


Слуховий скринінг новонароджених є складовою частиною програми раннього виявлення і корекції порушень слуху у немовлят, спрямованого на поліпшення якості життя дітей з виявленими порушеннями. Даний діагностичний метод дозволяє попередити вторинні порушення мови, що призводить до затримки мовного розвитку, низької навчальної успішності та психоемоційних розладів. Враховуючи важливість раннього виявлення і своєчасної корекції порушень, програма скринінгу слуху усіх новонароджених здійснюється нині більш ніж в 50 країнах, – розповіли ІА “Буковина 24” в міському управлінні охорони здоров’я.


ДОВІДКА: Аудіометр – апарат дослідження слуху за допомогою методу отоакустичної емісії на сьогодні є найбільш точним, безпечним і безболісним скринінговим методом для виявлення дефектів сприйняття звукової інформації.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *