«На перилах на мості через річку Прут біля Дріжджзаводу знаходиться дівчина, яка наражає себе на небезпеку», – таке повідомлення надійшло сьогодні, близько 3-ї год., на лінію 102.

Патрульні врятували життя молодій жінці

«На перилах на мості через річку Прут біля Дріжджзаводу знаходиться дівчина, яка наражає себе на небезпеку», – таке повідомлення надійшло сьогодні, близько 3-ї год., на лінію 102.Найближчий екіпаж прибув на місце за лічені хвилини. Безпорадну молоду жінку, що перехилилася та має намір стрибнути, патрульні помітили одразу.«Головне – не втратити контроль! Будь-яке слово або дія може призвести до фатальних наслідків», – пригадує свої думки у той момент капрал поліції Максим Туркевич. «Ми постійно повинні були із нею спілкуватися, не втрачати контакт», – доповнює його напарник, теж капрал поліції, Цуркан Олександр. До слова, обоє патрульних прийняли присягу тільки в лютому цього року і з такою ситуацією на службі зіштовхнулися вперше.Поліцейські повільно скорочували дистанцію. Коли дівчина опинилася на відстані витягнутої руки, схопили її та більше не відпускали.Пізніше 28-річна мешканка одного з райцентрів області повідомила, що після смерті близької людини, сенсу у подальшому житті вона вже не бачила.Патрульні передали врятовану дівчину медикам.

Опубліковано Патрульна поліція Чернівецької області Вівторок, 24 липня 2018 р.

Найближчий екіпаж прибув на місце за лічені хвилини. Безпорадну молоду жінку, що перехилилася та має намір стрибнути, патрульні помітили одразу.

«Головне – не втратити контроль! Будь-яке слово або дія може призвести до фатальних наслідків», – пригадує свої думки у той момент капрал поліції Максим Туркевич.

«Ми постійно повинні були із нею спілкуватися, не втрачати контакт», – доповнює його напарник, теж капрал поліції, Цуркан Олександр. До слова, обоє патрульних прийняли присягу тільки в лютому цього року і з такою ситуацією на службі зіштовхнулися вперше.

Поліцейські повільно скорочували дистанцію. Коли дівчина опинилася на відстані витягнутої руки, схопили її та більше не відпускали.

Пізніше 28-річна жителькака одного з райцентрів області повідомила, що після смерті близької людини, сенсу у подальшому житті вона вже не бачила.

Патрульні передали врятовану дівчину медикам. Про це ІА “24” повідомили у прес-службі патрульної поліції Чернівецької області.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *