Сьогодні всі чернівецькі перевізники вирішили не виходити з 15 травня на свої маршрути. Але страйку може і не бути

Як розповів голова Асоціації перевізників Чернівців Микола Альбота, на кожному підприємстві, яке займається пасажирськими перевезеннями у Чернівцях, є великі заборгованості із виплати зарплат, за придбання солярки, оплати мийки та мед. огляду. Суми сягають майже мільону гривень у більших підприємствах, і, відповідно, заборгованості менше у маленьких.

Якщо не підвищити ціни за проїзд до 5 грн., то всі вони збанкрутіють, – зазначив Микола Альбота.

Окрім того, Микола Альбота вважає, що ті податки, які сплачують підприємці у міський бюджет, мають відображатися на якості дорожнього покриття, як мінімум. Якщо не підвищать ціни на проїзд у маршрутках до 5 грн., то ми готові продати свій автотранспорт для сплати боргів і припинити свою діяльність. Принагідно голова Асоціації перевізників Чернівців вибачився перед містянами.
Рішення не виходити з 15 травня на маршрути – це вимушений хід, це не страйк, – зазначив Микола Альбота.

У Ратуші ж вважають таке рішення перевізників тиском на виконком.

Як повідомив заступник чернівецького міського голови Володимир Середюк, сьогодні ввечері, 14 травня, з перевізниками відбулася розмова.

У результаті ми вирішили наступне: якщо перевізники вийдуть завтра на маршрути, то питання підвищення ціни на проїзд буде внесено до порядку денного на засіданні виконкому, яке відбудеться завтра (15.05.2018). Якщо вони не вийдуть на маршрути, то питання ніхто не обговорюватиме, – зазначив Володимир Середюк.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *