“Хтось думає, що виключивши заступника голови Чернівецької ОДА Василя Гостюка, який грав і вашим і їхнім, з фракції “Самопомочі” у Чернівецькій облраді, зможе уникнути відповідальності за свою діяльність в області? Так думати, меншою мірою – наївно.

Після такої недолугої діяльності завжди наступає політична відповідальність за заподіяну області шкоду. Погодьтеся, логічніше було б відкликати його з посади заступника голови облдержадміністрації, де він перебуває за квотою “Самопомочі”, а не хитрувати і вводити в оману людей. Виключивши його з фракції, “Самопоміч” намагається уникнути відповідальності за його діяльність на державній посаді.

У той же час Василь Гостюк залишається заступником голови Чернівецької облдержадміністрації і депутатом обласної ради, де і надалі зможе приймати необхідні йому і “Самопомочі”, а часто-густо і “Народному фронту” рішення.
А залишаючись на посаді заступника голови ОДА він і далі “кошмаритиме” область своїми непрофесійними діями, дискредитуючи саму ідею реформи децентралізації, заваливши роботу на інших напрямках, які він курує.

Партії рівня “Самопомочі” у кадрових питаннях мали би дотриматися порядності, і подати нову кандидатуру на посаду заступника голови Чернівецької ОДА за квотою партії, замість чиновника, який не відбувся. Так було би чесно перед людьми.
Може досить знущатися над Буковиною?” – про це повідомив на своїй сторінці народний депутат Іван Рибак.

Іван Рибак: Виключивши Василя Гостюка з фракції "Самопомочі" у Чернівецькій облраді, ця партія що намагається вмити руки?Хтось думає, що виключивши заступника голови Чернівецької ОДА Василя Гостюка, який грав і вашим і їхнім, з фракції "Самопомочі" у Чернівецькій облраді, зможе уникнути відповідальності за свою діяльність в області? Так думати, меншою мірою – наївно.Після такої недолугої діяльності завжди наступає політична відповідальність за заподіяну області шкоду. Погодьтеся, логічніше було б відкликати його з посади заступника голови облдержадміністрації, де він перебуває за квотою "Самопомочі", а не хитрувати і вводити в оману людей. Виключивши його з фракції, "Самопоміч" намагається уникнути відповідальності за його діяльність на державній посаді.У той же час Василь Гостюк залишається заступником голови Чернівецької облдержадміністрації і депутатом обласної ради, де і надалі зможе приймати необхідні йому і "Самопомочі", а часто-густо і "Народному фронту" рішення.А залишаючись на посаді заступника голови ОДА він і далі "кошмаритиме" область своїми непрофесійними діями, дискредитуючи саму ідею реформи децентралізації, заваливши роботу на інших напрямках, які він курує. Партії рівня "Самопомочі" у кадрових питаннях мали би дотриматися порядності, і подати нову кандидатуру на посаду заступника голови Чернівецької ОДА за квотою партії, замість чиновника, який не відбувся. Так було би чесно перед людьми.Може досить знущатися над Буковиною?

Опубліковано Ivan Rybak 24 травня 2018 р.

Фото – з відкритих джерел

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *