Один із його “подвигів” зафіксувала камера відеоспостереження на вул. Ольги Кобилянської

“Гроза офіціантів та барменів, страшний сон касирів, майбутній мільйонер і просто…”, – так описала шахрая у ФБ Jeanne Korol. Жінка розповіла, як саме він працює та навіть виклала у соцмережі відео з камери.

“Вчора у кафе YUGO, по вул. О.Кобилянської,45, даний персонаж провів шикарний «майстер-клас» по кидалову. Дівчинка бариста-офіціант пішла додому у сльозках і геть розбита. Бо оговталося бідне дитя тільки через хвилин двадцять”.

Схема шахрая – проста і на перший погляд, дуже примітивна. Але свого він у цьому випадку таки добився. Зберіг свої коштиі  збагатився чужими.

“Розраховуючись за замовлення, цей персонаж витяг 500 гривень. Як тільки касир витяг із каси решту, він одразу просить поміняти 200 гривень купюрами по 100. На відео чітко видно як купюра у 500 гривень повертається до нього у портмоне, він робить ще парочку маніпуляцій із купюрою у 200 гривень, які також вертається до господаря…. і чемненько забирається решта із 500. Бінго. Дитина втямила що відбувалося тільки згодом. Шок, сльози, крики… адже гроші просто видала із каси. І їх туди треба покласти. Дитина звісно ж поклала. А що ж робити!? Винна”, – поділилася в ФБ Jeanne Korol. І звернулася до чернівчан:

“Шановні дівчатка і хлопчики( бармени, барісти, офіціанти, адміністратори). Будьте уважні, хто знає, можливо завтра цей « каліостро» прийде до вас?”

Опубліковано Jeanne Korol Вівторок, 11 вересня 2018 р.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *