Медіаплатформа “БУКОВИНА 24” розширюється. Ми запустили новий сімейний мегапортал “Невгамовні”

“Аудиторія цього сайту – батьки і діти, – розповідає шеф-редактор порталу Лілія Хмель. – Починалося все з дитячого журналу “Невгамовні”. Його вже знають сотні діток не лише Буковини, а й інших областей України та навіть з інших країн. Спілкуючись зі школярами та їхніми батьками, ми зрозуміли, що на сторінках журналу неможливо подати всю цікаву та корисну інформацію. Тому і вирішили запустити мегапортал з такою ж назвою”.

На мегапорталі є Каталог. Там будуть зібрані по пунктах школи, дитячі центри, клініки, клуби і гуртки, куди можна записати своїх дітей. По кожному напрямку будуть цікаві матеріали – про навчання, здоров’я, розваги тощо. Крім того, у нас батьки знайдуть інформацію про спецпропозиції та акції, які будуть надаватися дитячими магазинами, центрами та закладами. А ще – блоги батьків, поради психологів, педагогів, логопедів і лікарів. З мегапорталом “Невгамовні” батьки будуть в курсі останніх новинок дитячої моди. На сайті навіть є рубрика “Кулінарія”, де будуть представлені смачні рецепти для всієї родини та “Іграшки”, де ознайомимо з останніми хітами продаж.

“І найголовнішим на нашому мегапорталі буде те, що ми не лише розкажемо, а й покажемо. Відкриття дитячого магазину, презентація нової програми в дитячому центрі, дитячий фестиваль, спортивні змагання і багато іншого – ми все відзнімемо, змонтуємо і презентуємо круті відеоролики. А ще – фотозвіти з подій. Наш мегапортал буде своєрідним дитячим інтернет-каналом”, – доповнила Лілія Хмель.

І звісно ж, доповненням мегапорталу буде дитячий журнал “Невгамовні”. Незабаром він буде повністю оновлений. До того ж, віднедавна журнал виходить румунською мовою. На дітей та батьків чекатимуть нові відкриття, цікаві статті, розваги і конкурси з крутими подарунками.

САЙТ:  www.nevgamovni.com.ua

ФЕЙСБУК: https://www.facebook.com/nevgamovni.ua

НЕВГАМОВНІ – сімейний мегапортал

Все, що потрібно знати про дитячі події, на мегапортал "Невгамовні". Підписуйтеся на нашу сторінку у Фейсбуці та заходьте на наш сайт www.nevgamovni.com.ua А ще – читайте наші журнали "Невгамовні". З нами пізнавати світ ЦІКАВІШЕ!!!

Опубліковано Невгамовні – сімейний мегапортал Понеділок, 10 вересня 2018 р.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *