У Верховній Раді зареєстровано відповідний законопроект

Ніхто біткоін та інші криптовалюти в нашій країні не відміняв. А що не заборонено законодавством, те де-юре – дозволено. Тому ми з колегами зареєстрували у ВР законопроект про легалізацію криптовалют і визначення регулятора, тобто Національного банку, а також створення біржі криптовалют, – повідомив на своїй сторінці у ФБ нардеп Іван Рибак.

Ми повинні йти в ногу з цивілізованим світом, адже необхідно встигати за світовою економікою. Така фінансова політика має стати нашим загальним трендом. Ми повинні вирівнюватися з розвинутими країнами, котрі вже заробляють статки на криптовалютах.

Подивіться на ситуацію у Китаї, там держава вже практично будує криптоферми, хоче і буде на цьому заробляти. Чим ми гірші у інтелектуальному сенсі? Нічим. Просто потрібно пришвидшуватися.

Наша система реалізації конфіскованих активів сьогодні працює на системі блокчейн. А чому б ми цю систему не використовували у Prozorro і дійсно мали прозорий, позбавлений втручання будь-якого чиновника, порядок державних закупівель? За цим майбутнє.

Фінансові системи – це такий гострий, хірургічний інструментарій глобальної економіки, який щораз потребує швидкого і кардинального оновлення. У цьому процесі слід випереджати, а не доганяти!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *