Спеціалістами Державної екологічної інспекції у Чернівецькій області в ході розгляду звернення громадян встановлено факти незаконної вибірки гравійно-піщаної суміші на землях водного фонду річки Прут та на землях пайового фонду Стрілецько–Кутської сільської ради.

Як розповів ІА “24” начальник Державної екологічної інспекції у Чернівецькій області Сергій Робуець, збитки завдані державі за незаконну вибірку надр становлять 3112,484 тис. грн. При натурному обстеженні вищезазначених земель було виявлено місця самовільного видобування піщано-гравійної сировини. Здійснено заміри котлованів, з яких здійснювалося незаконне видобування надр. Загальна кількість самовільно видобутої піщано-гравійної сировини становить 4976,28 м. куб. Вибірка здійснювалась не встановленими на момент перевірки особами, без відповідних дозвільних документів, що призвело до порушення права державної власності на надра.

Для подальшого реагування та встановлення винних осіб матеріали по факту незаконного видобування піщано-гравійної сировини передано до Кіцманського відділу поліції ГУ НП.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *