Нардеп підготував депутатське звернення на ім’я голови Чернівецької ОДА

Приміщення діючої школи у Рідківцях Новоселицького району перебуває в аварійному стані, що становить небезпеку для учнів школи та вчителів. За словами нардепа, з бюджету Магальської ОТГ були перераховані у повному обсязі кошти, необхідні для продовження будівництва цього навчального закладу. Однак, станом на початок серпня цього року всі будівельні роботи на об’єкті зупинені і невідомо, коли вони знову відновляться.

“В процесі здійснення депутатських повноважень мені стало відомо, що для продовження робіт з будівництва цієї школи необхідно провести процедуру тендерних закупівель, – розповів народний депутат України Григорій Тіміш. – З цією метою управління капітального будівництва Чернівецької ОДА проводить коригування проектно-кошторисної документації. Зазначена документація передана для проходження державної експертизи”.

“Літом проводити експертизу проекту, в час, коли погодні умови сприяють будівництву і кошти відповідні є, рахую безпідставним, провокативним та без ніякої поваги до учасників навчально-виховного процесу Рідківецької школи. Маю надію, що голова ОДА відреагує відповідно на наше звернення і покарає винних в затягуванні процесу будівництва”, – написав на своїй сторінці у ФБ Григорій Тіміш.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *