Управління поліції охорони в Чернівецькій області долучилося до святкувань Дня нацполіції України

У Чернівцях відзначили День національної поліції. Урочистості відбулися на Соборній площі. Серед підрозділів були присутні і співробітники Управління поліції охорони. Вони розгорнули намет, в якому чернівчанам та гостям міста представили сучасні засоби для охорони помешкань. Людей поліцейські охорони ознайомили зі специфікою своєї роботи – розповіли, як і куди надходить виклик про проникнення на об’єкт. Та реагування нарядів – показали один зі службових автомобілів, на якому групи виїжджають на місця спрацювання сигналізації.

“Поліція охорони – це структурний підрозділ Національної поліції. Ми також забезпечуємо порядок на дорогах, гарантуємо захист прав і свобод громадян. На сьогоднішній день штат в Управлінні поліції охорони складає 360 працівників. У нас майже 5 тисяч об’єктів, яким ми забезпечуємо охорону. На території області працює 14 груп реагування”, – зазначив під час святкувань начальник Управління поліції охорони в Чернівецькій області Сергій Чеботар.
З початку року жодних крадіжок з об’єктів, які під наглядом Управління поліції охорони, не було здійснено. 

Управління поліції охорони в Чернівецькій області долучилося до святкувань Дня нацполіції України

У Чернівцях відзначили День національної поліції. Урочистості відбулися на Соборній площі. Серед підрозділів були присутні і співробітники Управління поліції охорони. Вони розгорнули намет, в якому чернівчанам та гостям міста представили сучасні засоби для охорони помешкань. Людей поліцейські охорони ознайомили зі специфікою своєї роботи – розповіли, як і куди надходить виклик про проникнення на об'єкт. Та реагування нарядів – показали один зі службових автомобілів, на якому групи виїжджають на місця спрацювання сигналізації. "Поліція охорони – це структурний підрозділ Національної поліції. Ми також забезпечуємо порядок на дорогах, гарантуємо захист прав і свобод громадян. На сьогоднішній день штат в Управлінні поліції охорони складає 360 працівників. У нас майже 5 тисяч об'єктів, яким ми забезпечуємо охорону. На території області працює 14 груп реагування", – зазначив під час святкувань начальник Управління поліції охорони в Чернівецькій області Сергій Чеботар.З початку року жодних крадіжок з об'єктів, які під наглядом Управління поліції охорони, не було здійснено.

Опубліковано Управління поліції охорони в Чернівецькій області Середа, 4 липня 2018 р.

Джерело: прес-служба Управління поліції охорони в Чернівецькій області

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *