Після сильної зливи, яка пройшла містом два роки тому, спортзал по вулиці Руській, 39, де займалися пауерліфтингом, довелося зачинити. Вода підтопила приміщення, на стінах з’явилася пліснява, сирість. В таких умовах дітям займатися не дозволили. Їх перевели у інші спортзали, до яких далеко та незручно діставатися з центральної частини Чернівців.

З тих пір минуло маже два роки. У спортзалі нічого не змінилося… Жодних ремонтних робіт тут ніхто не проводив. На сполох забив президент обласної федерації Сергій Качмарський. Разом із батьками, діти яких тут займалися, він зібрав понад 300 підписів під зверненням, у якому закликають місцеву владу відреагувати на проблему та вирішити її якнайшвидше.

Чи почули у ратуші батьків та дітей-спортсменів? Що буде зі спортзалом? Дивіться в нашому відеоогляді.

ЗАКРИЛИ І ЗАБУЛИ. ЧОМУ ДВА РОКИ У ЦЕНТРІ ЧЕРНІВЦІВ НЕ ПРАЦЮЄ СПОРТЗАЛ ДЛЯ ЗАНЯТЬ ПАУЕРЛІФТИНГОМ?

Після сильної зливи, яка пройшла містом два роки тому, спортзал по вулиці Руській, 39, де займалися пауерліфтингом, довелося зачинити. Вода підтопила приміщення, на стінах з’явилася пліснява, сирість. В таких умовах дітям займатися не дозволили. Їх перевели у інші спортзали, до яких далеко та незручно діставатися з центральної частини Чернівців.З тих пір минуло маже два роки. У спортзалі нічого не змінилося… Жодних ремонтних робіт тут ніхто не проводив. На сполох забив президент обласної федерації Сергій Качмарський. Разом із батьками, діти яких тут займалися, він зібрав понад 300 підписів під зверненням, у якому закликають місцеву владу відреагувати на проблему та вирішити її якнайшвидше.

Опубліковано СПОРТ 24 Середа, 6 лютого 2019 р.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *