Перша трагедія сталася на Заставнівщині, друга – у Чернівцях

Блія озера на вулиці Комунальників у Чернівцях вчора, 21 серпня, після обіду відпочивала компанія чоловіків. Як повідомили ІА “24” у прес-службі УДСНС в Чернівецькій області, один із відпочивальників зайшов у водойму та, відпливши метрів десять від берега, зник під водою.  Люди з берега помітили це, намагалися врятувати його, але не змогли – глибина озера у тому місці становить близько 7 метрів. До робіт з пошуку чоловіка залучалися рятувальники та водолази Чернівецької міської рятувальної служби. Тіло потопельника підняли з водойми на поверхню. Чоловікові було 46 років, він проживав у селі Коритне Вижницького району.

Інша трагедія на воді сталася днем раніше, 20 серпня, уу селі Самушин Заставнівскього району.  Там у Дністрі під час відпочинку також втопився чоловік, 1975 року народження.

Всього з початку року на Буковині вода забрала життя вже 18 людей. Рятувальники закликають громадян дотримуватись правил безпеки під час перебування на воді, відпочивати тільки у тих місцях, де чергують рятувальники, не відпливати далеко від берега, не заходити у воду в стані алкогольного сп’яніння та обов’язково слідкувати за дітьми під час купання в озері чи річці.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *