Водій був тверезим, з місця аварії його та напарника відвезли на допит у прокуратуру

Прокуратурою Чернівецької області сьогодні вночі невідкладно внесено відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань та розпочато досудове розслідування за ст. 286 ч. 2 КК України за фактом дорожньо-транспортної події за участі екіпажу Управління патрульної поліції, що спричинила смерть потерпілого.

За участі прокурорів спеціалізованими слідчими ГУ НП в Чернівецькій області проведено огляд місця події. За попередніми результатами, зіткнення відбулося до пішохідного переходу, що підтверджується розсипом уламків. Автомобіль поліції, відеореєстратор та інші речові докази вилучено.

Патрульних поліцейських з місця події одразу проведено для судово-медичного освідування на предмет алкогольного та наркотичного сп’яніння за участі прокурора. За попередніми результатами такого стану не виявлено, всі тести негативні. Після освідування патрульних проведено для допиту до прокуратури області.

“Враховуючи, що повноваження щодо досудового розслідування у слідчих прокуратури припинено, його здійснення доручено слідчим управління Служби безпеки України в Чернівецькій області.

Для здійснення процесуального керівництва розслідуванням створено групу прокурорів прокуратури області, якими до передачі матеріалів проводяться першочергові невідкладні слідчі та процесуальні дії, допити, підготовлені необхідні клопотання до слідчого судді.

Хід розслідування взято на контроль.

Співчуття родині та близьким загиблого.

Всім, хто став очевидцем події, чи кому відомі будь-які обставини, прошу повідомляти прокуратуру області чи мене особисто, – повідомив на сторінці у ФБ заступник прокурора області Олег Пелепюк.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *