Чи захоче Кельменеччина скористатися можливостями, які дає децентралізації для розвитку?
«Навіщо громадам об’єднуватися» – публічні дебати на цю тему від проекту DESPRO відбулися у Кельменецькому районі Чернівецької області. Це один зі 128 районів, де поки не сформовано жодної об’єднаної територіальної громади. Участь у дебатах взяли близько 150 учасників – керівництво Чернівецької ОДА і облради, голови та депутати місцевих рад Кельменеччини, керівництво виконавчої влади району, представники медичних, педагогічних колективів, громадських організацій.

“Ми проїхали з інформаційними візитами по процесу децентралізації всі села Кельменецького району, але і досі в цьому районі не створили жодну ОТГ. Бажання об’єднатися було в багатьох населених пунктах, але завжди якісь сили їх зупиняли. Тож сьогодні в смт. Кельменці відбуваються дебати «Навіщо громадам об’єднуватись».
Аргументів проти об`єднання дуже мало, тож що ж стримує громади від об`єднання? Може сьогодні вдасться знайти якісь не особистісні аргументи проти…
На екрані результати голосування залу щодо об`єднання перед дебатами: за об`єднання – 55%, проти -45%”, – повідомив ІА “Буковина 24” Тарас Прокоп.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *