Сторожинецька місцева прокуратура забезпечила реальне виконання рішень Господарського суду Чернівецької області щодо звільнення із незаконного користування та повернення у володіння Магальської об’єднаної територіальної громади та Топорівської сільської ради земельних ділянок загальною площею майже 7 га, загальною вартістю більше 4,7 млн грн.

Встановлено, що в липні 2013 року Магальська сільська рада уклала договір з товариством з обмеженою відповідальністю щодо надання останньому в оренду більш ніж 2 га землі терміном на 49 років для будівництва та обслуговування фотовольтаїчної електростанції.

Однак, всупереч умовам договору, товариство фактично не приступило до використання земельної ділянки за цільовим призначенням та систематично не сплачувало орендні платежі. Це призводить до неефективного використання земельних ресурсів та ненадходження  плати за землю.

Також з липня 2013 року вказане товариство орендувало ще майже 5 га землі у Топорівської сільської ради, яку теж за призначенням не використовує та несвоєчасно сплачує оренду.

Враховуючи те, що несплата орендної плати завдає збитків бюджету, місцева прокуратура через суд зобов’язала товариство погасити заборгованість та звільнити вказані земельні ділянки.

Повідомляє прес-служба прокуратури Чернівецької області.

Фото взято з відкритих джерел.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *