15 квітня по обіді пачкарі в черговий раз намагалися переправити пакунки зі сигаретами до Румунії на ділянці відповідальності відділу «Красноїльськ», повідомляє Західне регіональне управління Держприкордонслужби України-Західний кордон.

На Буковині прикордонники попередили спробу переміщення сигарет, завдяки випереджувальній інформації своїх колег. Володіючи даними про можливу контрабанду, прикордонники перекрили відповідну ділянку кордону. Довго очікувати на правопорушників не довелося. Вже майже за годину ті з’явилися в полі зору прикордонників. Чоловіки з ношами за спиною впевнено крокували в сторону кордону. Під час затримання правопорушники покинули свій товар та вдалися до втечі в тил України.

Аби зупинити правопорушників, прикордонникам довелося стріляти у повітря та це не зупинило втікачів. Враховуючи пересічну місцевість й значну відстань між порушниками та правоохоронцями, останнім вдалося втекти. Тривають заходи щодо пошуку втікачів.
Варто зазначити, що на місці виявлення пачкарів прикордонники знайшли 12 пакунків із сигаретами марки “Марбле” та “Ашіма”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *