26 липня на Буковині внаслідок підняття води у річці Сірет у смт Берегометі Вижницького району було пошкоджено 100 м захисної дамби, у разі прориву якої в зону підтоплення можуть потрапити близько 50 домогосподарств. Прпо це ІА “24” повідомив начальник УДСНС у Чернівецькій області Сергій Михайлюк.

“Для запобігання надзвичайній ситуації на місце події від учора працюють фахівці Служби порятунку. До ліквідації наслідків паводку від Управління ДСНС України у Чернівецькій області задіяли важку інженерну техніку, за допомогою якої здійснюється укріплення берегіврічки. Також рятувальники укріплюють дамбу, шляхом підсипання гравійної суміші. Станом на 02.00 год. 27 липня проведено заходи щодо укріплення дамби протяжністю 35 метрів. Сьогодні зранку рятувальники та фахівці управління водних ресурсів продовжили відновлювальні роботи”, – розповів Сергій Михайлюк.


У селі Лопушна Вижницького району було пошкоджено захисні берегоукріплення двох залізобетонних автомобільних мостів через річку Сірет. Існує загроза руйнування захисної дамби та житлового будинку. 
Окрім цього, у смт Берегометі в урочищі Заріччя вода зруйнувала дерев’яний тимчасовий автомобільний міст. У результаті без можливості дістатися будь-куди автомобілем у населеному пункті залишилося близько 180 жителів. Їх сполучення зараз здійснюється по пішохідному мосту. 


“До проведення аварійно-відновлювальних робіт від Управління ДСНС залучено 5 одиниць техніки, 14 чоловік особового складу. Рятувальники продовжують працювати на місці подій. Разом із тим, зараз у річці Сірет спостерігається спад рівня води”, – підсумував начальник УДСНС у Чернівецбкій області Сергій Михайлюк.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *