*Опитування проводив Фонд  “Демократичні ініціативи” разом з центром Разумкова.

Нові рейтинги кандидатів у Президенти: Порошенко обігнав Зеленського

Нові рейтинги кандидатів у Президенти: Порошенко обігнав Зеленського. Опитування проводив Фонд "Демократичні ініціативи" разом з центром Разумкова. За ним станом на грудень Юлію Тимошенко підтримують понад 16% українців, чинного президента Петра Порошенка – майже 14%. На третьому місці – шоумен Володимир Зеленський із рейтингом у 8.8 %. Майже впритул до нього – Юрій Бойко. Його підтримують 8.4 % українців. По майже 7 % – у Олега Ляшка та Анатолія Гриценка.За чотири місяці найбільше зріс рейтинг у Петра Порошенка – з менш ніж восьми відсотків станом на початок вересня до нинішніх майже чотирнадцяти. Тож соціологи прогнозують фінальну битву між двома кандидатами – нинішнім Президентом і лідеркою БЮТ Юлією Тимошенко.

Опубліковано Політика 24 Середа, 2 січня 2019 р.

За ним станом на грудень Юлію Тимошенко підтримують  понад 16% українців, чинного президента Петра Порошенка – майже 14%. На третьому місці – шоумен Володимир Зеленський із рейтингом у 8.8 %. Майже впритул до нього – Юрій Бойко. Його підтримують 8.4 % українців. По майже 7 % – у Олега Ляшка та Анатолія Гриценка.

За чотири місяці найбільше зріс рейтинг у Петра Порошенка – з менш ніж восьми відсотків станом на початок вересня до нинішніх майже чотирнадцяти. Тож соціологи прогнозують фінальну битву між двома кандидатами – нинішнім Президентом і лідеркою БЮТ Юлією Тимошенко.

“Зростання рейтингу діючого Президента відбувається завдяки напруженій його роботі та кардинальним ходам, які ввійдуть у підручники історії України. Це захист держави від агресора, політичні й дипломатичні зусилля на повернення окупованих територій, отримання Томосу Православною церквою України, котра об’єднає довкола себе вірян і священників. Розбудова армії, зростання ВВП, законодавчо закріплений курс на НАТО та ЄС – це те, що підтримує більша частина українців, – відзначають політологи.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *