Петиція за легалізацію медичного канабісу, розміщена на сайті Верховної Ради, за 42 дні набрала необхідні для її розгляду 25 тис. голосів.

Як повідомляє Українська асоціація медичного канабісу, таким чином відсутність доступу українських громадян до медичного канабісу “порушує конституційне право близько 2 млн громадян на життя і доступ до ефективного лікування”.

Петиція, зокрема, вимагає законодавчо врегулювати доступ пацієнтів до препаратів з каннабісом при лікуванні хронічного болю, епілепсії, анорексії, посттравматичного синдрому, захворювань імунної системи, артриту і ревматизму, астми, хвороби Альцгеймера, хвороби Паркінсона, хореї Гетінгтона, герпесу, виразок, втрати ваги під час СНІДу, діабетичної нейропатії, різних форм склерозу і багатьох інших важких хвороб.

Як повідомлялося, петиція з вимогою законодавчо врегулювати доступ пацієнтів до медичного каннабісу була зареєстрована на сайті Верховної Ради 30 січня. Під зверненням підписалися 20 громадських організацій, підтримати цю петицію закликала в.о. міністра охорони здоров’я Уляна Супрун.

Фото – з відкритих джерел.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *