"Не чекайте, коли до вас прийде злодій. Подбайте про безпеку свого помешкання заздалегідь"

Нещодавно у Чернівцях спецпідрозділ КОРД затримав дует квартирних злодіїв, які обкрадали помешкання чернівчан. На їхньому рахунку понад 20 квартир. Літо – період відпусток і багато людей їдуть відпочивати. При цьому, свої оселі залишають без нагляду або ж просять придивитися за ними сусідів. Це аж ніяк не відлякує досвідчених "домушників". Для них це "гаряча пора". Аби не стати жертвою квартирних крадіїв, в Управлінні поліції охорони у Чернівецькій області радять скористатися послугами цілодобової охорони."Я радив би громадянам не чекати, коли зловмисники прийдуть у помешкання, – розповідає начальник Управління поліції охорони у Чернівецькій області Сергій Чеботар. – Пограбують його і тільки після того звертатися до охоронних структур для того, щоб встановити охоронну сигналізацію. Треба працювати на упередженя".Для цього потрібно звернутися на вул. Кармелюка, 9 і написати заяву. Співробітники управління виїжджають на місце, обстежують об'єкт, встановлюють обладнання. Після цього спостерігають та реагують на спрацювання охоронної сигналізації."Я можу гарантувати, що там, де буде встановлена охоронна сигналізація нашого Управління, проникнень та крадіжок з цих об'єктів поліція охорони не допустить!", – запевнив Сергій Чеботар.

Опубліковано Управління поліції охорони в Чернівецькій області Понеділок, 13 серпня 2018 р.

Нещодавно у Чернівцях спецпідрозділ КОРД затримав дует квартирних злодіїв, які обкрадали помешкання чернівчан. На їхньому рахунку понад 20 квартир. Літо – період відпусток і багато людей їдуть відпочивати. При цьому, свої оселі залишають без нагляду або ж просять придивитися за ними сусідів. Це аж ніяк не відлякує досвідчених “домушників”. Для них це “гаряча пора”. Аби не стати жертвою квартирних крадіїв, в Управлінні поліції охорони у Чернівецькій області радять скористатися послугами цілодобової охорони.

“Я радив би громадянам не чекати, коли зловмисники прийдуть у помешкання, – розповідає начальник Управління поліції охорони у Чернівецькій області Сергій Чеботар. – Пограбують його і тільки після того звертатися до охоронних структур для того, щоб встановити охоронну сигналізацію. Треба працювати на упередженя”.

Для цього потрібно звернутися на вул. Кармелюка, 9 і написати заяву. Співробітники управління виїжджають на місце, обстежують об’єкт, встановлюють обладнання. Після цього спостерігають та реагують на спрацювання охоронної сигналізації.

“Я можу гарантувати, що там, де буде встановлена охоронна сигналізація нашого Управління, проникнень та крадіжок з цих об’єктів поліція охорони не допустить!”, – запевнив Сергій Чеботар.

ДЖЕРЕЛО: Управління поліції охорони у Чернівецькій області

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *