У Чернівецькій облдержадміністрації відбулося засідання антирейдерського аграрного штабу. Під час жнивної кампанії він працює у посиленому режимі

«Основними завданням є захист аграріїв від спроб рейдерських захоплень землі чи урожаю, якщо ж такі випадки все ж траплятимуться, необхідно швидкого й ефективного реагувати на них та притягати винних осіб до відповідальності», – зазначив під час засідання штабу заступник голови Чернівецької ОДА Ігор Богатирець.

Участь у засіданні антирейдерського штабу взяв начальник Управління поліції охорони у Чернівецькій області Сергій Чеботар:

«На сьогоднішній день в усі райони відправлені наші працівники, так звані куратори районів, вони ведуть переговори з керівниками АПК для того, щоб забезпечити охорону їхніх об’єктів. З підприємцями укладаємо договори, після чого виїжджаємо на місце та забезпечуємо охорону. Це можуть бути угіддя, сільськогосподарська техніка, склади, будівлі тощо. Сил і засобів для цього в нас достатньо. Можемо виїхати в будь-який район і забезпечити як фізично, так і технічно цілодобову охорону».

Наразі під наглядом поліції охорони в області вже 32 об’єкти агропромислового комплексу. Про це повідомляє прес-служба Управління поліції охорони в Чернівецькій області.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *