Робочі наради з представниками буковинських агроформувань стартували кілька днів тому

“Посіяв, виростив, зібрав. Поліція охорони Буковини пропонує місцевим фермерам цілодобову охорону їхніх угідь, господарств та об'єктів”

Робочі наради з представниками буковинських агроформувань стартували кілька днів тому.Участь у них приймає начальник Управління поліції охорони у Чернівецькій області Сергій Чеботар. Він вже побував у Кельменцях, Новоселиці та Сокирянах. Фермерам розповів про ррейдерські захоплення, які нещодавно сталися в Україні та пояснив як уберегтися від подібних ситуацій у нашому краї. Для того, щоб не стати жертвами рейдерів, зазначив начальник Управління поліції охорони Буковини, потрібно замовляти послуги охорони.“Сама велика проблема на сьогоднішній день — щоб взяти будинок під охорону (він може бути будь-де) – у місяць абонплата буде 200 гривень. Якщо ми на сьогоднішній день говоримо про те, що в цих населених пунктах немає групи реагування поліції охорони, то ми працюємо в системі єдиної дислокації. І при спробі проникнення на ваші об'єкти приїде група реагування поліції, яка знаходиться найближче до того об'єкту, який під охороною. Ми можемо забезпечити вам саме працівниками поліції охорони необхідну кількість людей і автомобілів — 20, 30, 40 чи 50 людей. Охороняти можемо будь-яку територію, будь-яке приміщення в області. Це озброєна охорона, яка не допустить протиправного посягання на ваше майно”, – зазначив Сергій Чеботар.Зі 125 об'єктів агропромислового комплексу, відзначив Сергій Чеботар, під наглядом поліції охорони лише четверта частина. Учасників нарад також ознайомлено з іншими можливостями та послугами від Управління поліції охорони. Це технічна охорона приміщень. Сьогодні вона здійснюється вже за новими технологіями — за допомогою гаджетів господар може не лише спостерігати за своїм будинком чи приміщенням сільскогосподарського призначення. А й ставити чи знімати об'єкт з охорони. Крім того, фермери можуть користуватися спеціальними мобільними брелками, на яких розміщена кнопка виклику поліції. При загрозі життю чи виникненні конфліктної ситуації з їх допомогою можна викликати правоохоронців.“Якщо у вас є будь-яка інформація з приводу того, що вам погрожують чи є спроби намагання заволодіти вашим врожаєм, який ви засіяли своїми руками, негайно повідомляйте в першу чергу органи поліції”, – відзначив на нараді начальник управління організаційно-аналітичного забезпечення та оперативного реагування ГУ НП у Чернівецькій області Георгій Репужинський.

Опубліковано Буковина 24 Вівторок, 2 жовтня 2018 р.

Участь у них приймає начальник Управління поліції охорони у Чернівецькій області Сергій Чеботар. Він вже побував у Кельменцях, Новоселиці та Сокирянах. Фермерам розповів про ррейдерські захоплення, які нещодавно сталися в Україні та пояснив як уберегтися від подібних ситуацій у нашому краї. Для того, щоб не стати жертвами рейдерів, зазначив начальник Управління поліції охорони Буковини, потрібно замовляти послуги охорони.

Сама велика проблема на сьогоднішній день — щоб взяти будинок під охорону (він може бути будь-де) – у місяць абонплата буде 200 гривень. Якщо ми на сьогоднішній день говоримо про те, що в цих населених пунктах немає групи реагування поліції охорони, то ми працюємо в системі єдиної дислокації. І при спробі проникнення на ваші об’єкти приїде група реагування поліції, яка знаходиться найближче до того об’єкту, який під охороною. Ми можемо забезпечити вам саме працівниками поліції охорони необхідну кількість людей і автомобілів — 20, 30, 40 чи 50 людей. Охороняти можемо будь-яку територію, будь-яке приміщення в області. Це озброєна охорона, яка не допустить протиправного посягання на ваше майно”, – зазначив Сергій Чеботар.

Зі 125 об’єктів агропромислового комплексу, відзначив Сергій Чеботар, під наглядом поліції охорони лише четверта частина. Учасників нарад також ознайомлено з іншими можливостями та послугами від Управління поліції охорони. Це технічна охорона приміщень. Сьогодні вона здійснюється вже за новими технологіями — за допомогою гаджетів господар може не лише спостерігати за своїм будинком чи приміщенням сільскогосподарського призначення. А й ставити чи знімати об’єкт з охорони. Крім того, фермери можуть користуватися спеціальними мобільними брелками, на яких розміщена кнопка виклику поліції. При загрозі життю чи виникненні конфліктної ситуації з їх допомогою можна викликати правоохоронців.

Якщо у вас є будь-яка інформація з приводу того, що вам погрожують чи є спроби намагання заволодіти вашим врожаєм, який ви засіяли своїми руками, негайно повідомляйте в першу чергу органи поліції”, – відзначив на нараді начальник управління організаційно-аналітичного забезпечення та оперативного реагування ГУ НП у Чернівецькій області Георгій Репужинський

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *