Раніше – кілька днів у черзі, тепер – до години. Новий сервісний центр МВС відкрився у Глибоці (ВІДЕО)

У Глибоці відкрили новий сучасний сервісний центр. Всього тут працює 7 співробітників. Серед новацій – онлайн-тестування правил дорожнього руху у сучасному комп’ютерному класі. Також клієнти зможуть тут замовити в онлайні довідку про відсутність судимостей. Більше – у нашому сюжеті.

Опубліковано Буковина 24 Середа, 27 червня 2018 р.

До нового сервісного центру Олексій прийшов, щоб відновити водійське посвідчення.

ОЛЕКСІЙ КОЛОТИЛО, КЛІЄНТ СЕРВІСНОГО ЦЕНТРУ МВС:

«Сталося так, що я сьогодні вранці прокидаюся, дивлюся, а в мене посвідчення водія зламане пополам. Жінка разом зі штанами засунула їх в пральну машинку»

Чоловік зібрав необхідні документи, заповнив заяву. Пригадує, колись подібна процедура була довшою та складнішою.

«На жаль, в минулі рази мені доводилося в старих МРЕВ здавати, де виходиш звідти через 2-3, а може й 4 дні того щастя, коли привалить – отримуєш посвідчення. А тут я сиджу хвилин 15, ще 20 хвилин і посвідчення водія буде на руках», – розповідає Олексій.

Сервісний центр МВС у Глибоці відкрили ще два місяці тому, але до цього він працював у тестовому режимі. Тепер ж його офіційно відкрили. Тут не лише новий інтер’єр, а й якість надання послуг.

ВАСИЛЬ ДУШИНСЬКИЙ, НАЧАЛЬНИК РЕГІОНАЛЬНОГО СЕРВІСНОГО ЦЕНТРУ МВС В ЧЕРНІВЕЦЬКІЙ ОБЛАСТІ:

«Раніше було до трьох, зараз до години часу громадянин може перереєструвати транспортний засіб. До півгодини ми замінюємо посвідчення водія»

У новому сервісному центрі – сучасне планування. Тут все доступно, а кожна процедура – прозора. Робоче місце начальника – це скляний кабінет. У МРЕВ такого не було.

 МИКОЛА КОСТИНЯН, НАЧАЛЬНИК СЕРВІСНОГО ЦЕНТРУ МВС У ГЛИБОЦІ:

«Кабінетний варіант там був, віконечка, вузенький коридорчик. Людина стояла у двох чергах – чекала, поки оформлять заяву, потім стояв, щоб здавати документи, потім іти ще в банк – і все це час. Банк був далі, не так, як тут»

Всього тут працює 7 співробітників. Серед новацій – онлайн-тестування правил дорожнього руху у сучасному комп’ютерному класі. Також клієнти зможуть тут замовити в онлайні довідку про відсутність судимостей.

ГРИГОРІЙ ТІМІШ, НАРОДНИЙ ДЕПУТА УКРАЇНИ:

«Дуже приємно, що селище Глибока отримало такий сервісний центр. Це прикордонний район, рух дуже серйозний. Можна зустріти і побачити по 100-150 людей кожного дня в таких центрах. Тому коли сфера послуг розвивається, це великий плюс для населення»

МАКСИМ БУРБАК, НАРОДНИЙ ДЕПУТАТ УКРАЇНИ:

«Країна оновлюється, країна реформується і зараз робиться все для того, щоб послуги надавалися на найвищому європейському рівні. Щоб наші громадяни не стояли в чергах, адже всі ми пам’ятаємо, які були черги у колишніх МРЕВ. А тепер бачимо нову якість, нові обличчя і повинні зробити все для того, щоб підтримати такі події в нашій області»

Раніше такі нові сервісні центри МВС з’явилися у Чернівцях та Новоселиці. До кінця року ще два планують відкрити у Кельменцях та Кіцмані.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *