“Тяжкі тілесні ушкодження” – так розпочалася зміна у чернівецьких патрульних.

“Почувши в радіоефір, що в районі стадіону «Буковина» трапився конфлікт в результаті якого учасники отримали тілесні ушкодження – “ножові поранення”, екіпажі роти тактико-оперативного реагування та екіпажі патрульної поліції одразу ж направилися за вказаною адресою”, – розповів начальник Управління патрульної поліції в Чернівецькій області Артур Шкроб.

Прибувши на місце події, патрульні почали обстежувати прилеглу територію та перевіряти всіх осіб, які підпадали під орієнтування прилеглі вулиці, парк ім. Шевченка, стадіон «Буковина».

“Обстежуючи вулицю Федьковича,  – продовжує Артур Шкроб, – правоохоронці виявили підозрілих осіб, які, побачивши поліцейських, почали втікати. Патрульні наздогнали та затримали втікачів. В ході спілкування вони підтвердили свою причетність до конфлікту. Також хлопці повідомили місцезнаходження ще одного учасника події. Інший піший патруль, обстежуючи вулицю Садову, зупинили та затримали ще двох учасників події, які теж, побачивши правоохоронців, намагалися втекти”.

Згодом всіх учасників конфлікту, який призвів до тілесних ушкоджень, доставили до Шевченківського ВП для подальшого встановлення обставин.

Опубліковано Arthur Shkrob Пʼятниця, 11 січня 2019 р.

Опубліковано Arthur Shkrob Пʼятниця, 11 січня 2019 р.

ВІДЕО: Артур ШКРОБ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *