Скрипка, бандура, акордеон та цимбали. У Красноїльську відкрили школу мистецтв

У Красноїльській ОТГ, що на Сторожинеччині, урочисто відкрито школу мистецтв. Вона була сформована ще в минулому році, але учням доводилося навчатися в не пристосованих приміщеннях селищної ради, будинку культури, а також гімназії.Та завдяки реформі децентралізації, яка запроваджена в Україні Президентом Петром Порошенком та підтримана Урядом і Верховною Радою, мешканці Красноїльської ОТГ отримали державну субвенцію на розвиток інфраструктури, кошти якої вирішили спрямувати на ремонт та обладнання приміщення для відкриття у селищі мистецького простору.І вже сьогодні 65 учнів мають можливість відвідувати уроки вокалу, фортепіано, гри на гітарі, бандурі, цимбалах, а також духових та ударних інструментах у нових, відповідно обладнаних класах.

Опубліковано Буковина 24 Неділя, 3 лютого 2019 р.

У Красноїльській ОТГ, що на Сторожинеччині, урочисто відкрито школу мистецтв.

Вона була сформована ще в минулому році, але учням доводилося навчатися в не пристосованих приміщеннях селищної ради, будинку культури, а також гімназії.

Та завдяки реформі децентралізації, яка запроваджена в Україні Президентом Петром Порошенком та підтримана Урядом і Верховною Радою, мешканці Красноїльської ОТГ отримали державну субвенцію на розвиток інфраструктури, кошти якої вирішили спрямувати на ремонт та обладнання приміщення для відкриття у селищі мистецького простору.

І вже сьогодні 65 учнів мають можливість відвідувати уроки вокалу, фортепіано, гри на гітарі, бандурі, цимбалах, а також духових та ударних інструментах у нових, відповідно обладнаних класах.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *