У змаганнях беруть участь команди поліції охорони з п’яти областей. Серед них – і команда з Чернівців

Впродовж трьох днів представники 26 команд з України, Румунії, Азербайджану, Молдови, Болгарії та Китаю змагатимуться у техніці надання невідкладної медичної допомоги VIP особі, прийомів фізичного захисту під час пішого супроводу, вогневій підготовці, тактиці захисного водіння автомобілем.

У змаганнях беруть участь військовослужбовці та представники майже всіх правоохоронних структур України, а також іноземні команди. Серед українських команд є одна жіноча. Її представниці – працівниці Управління державної охорони України.  Загалом у змаганнях беруть участь близько 150 учасників. Суддівство Чемпіонату здійснюватиме колегія суддів.

– Усі судді мають міжнародні, національні та перші категорії. Переможців визначатимуть за кількістю балів, набраних командами.  Команда-переможниця візьме участь у Чемпіонаті світу, який відбудеться у Грузії в вересні цього року, – зазначив Радник голови Нацполіції, Президент федерації тілоохоронців України Сергій Будник.

Перед початком Чемпіонату відбулися показові виступи працівників Управління державної охорони. Спочатку було продемонстровано вміння відбивати напад правопорушників із застосуванням службових собак.

Згодом бійці показали, як потрібно давати відсіч терористам, які нападають на кортеж з VIP-персоною. На площу виїхали три автомобіля, в одному з яких перебувала охоронювана особа. Раптово перед головною машиною кортежу пролунав вибух, розпочалася стрілянина. У цей час з кортежу з’явилися екіпіровані бійц та евакуювали VIP-особу.

У перший день змагань команди демонстрували тактику відбиття нападу на охороняючу особу під час пішого супроводу та елементи рукопашного бою.

Інформація, відео та фото – поліція Вінничини, окремі фото – Андрій Завертаний, Вінницький інформаційний портал «Vежа»

За інформацією відділу комунікації поліції
Вінницької області

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *