Про це повідомив народний депутат України Григорій Тіміш

“Маємо ще один приклад чергової реформи в дії. Вже кілька років реалізується урядова програма модернізації системи пенсійних органів. І нарешті завдяки державній підтримці новий сервісний центр Головного управління Пенсійного фонду Украіни відкрито у Глибоці.

Приміщення, де розміщується дана установа побудовано ще у 1897 році. Але за сприянням обласного керівництва, районної влади, під керівництвом Крецу Івана Пантілейовича, за підтримки його дружнього колективу та майстрам своєї справи, споруда виглядає як нова. Нині центр діє за принципом єдиного вікна, де громадяни легко та швидко можуть вирішити свої питання. Існує електронна черга, надані всі умови для відвідування людей з обмеженими можливостями, є зал очікування, куток для дітей, бібліотека. Одним словом створені всі умови для надання якісних послуг та комфортного перебування людей в даній установі.

До слова, нині цей фронт-офіс надає 30 різних видів послуг в сфері пенсійного забезпечення. Мав нагоду привітати колектив з справжнім святом для них та подарувати новий телевізор для покращення роботи з обслуговування”, – написав у ФБ народний депутат України Григорій Тіміш.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *