За два роки у Динівцях – чимало позитивних змін, розповів ІА “Буковина 24” народний депутат Григорій Тіміш.  В селі він зустрівся із колективом місцевої школи та  представниками батьківського комітету. Прозвітував, що зроблено та спланував, над чим потрібно далі працювати.

“За останні два роки нашою командою було зроблено чимало гарних справ для громади. Зокрема, школа отримала новий комп’ютерний клас.  Це важливо, бо в цій великій школі не вистачало сучасної техніки для всебічного розвитку дітей і це оновлення було вкрай необхідне.

Для будинку культури придбали необхідну техніку, що дало змогу оновити матеріально-технічну базу для кращої організації різних заходів.

Також біля школи на наше неодноразове втручання було встановлено світлофор. Це надзвичайно важливо, адже тут проходить дорога державного значення, яка веде на Київ і рух транспорту дійсно жвавий. Тепер не тільки діти, а їхні батьки та вчителі можуть почувати себе спокійніше.

Але найбільшою радістю для динівчан став капітальний ремонт дороги, що проходить через село. Тому що дорога була в жахливому стані. Під час спілкування було ще багато прохань і побажань, але найбільш нагальна потреба – перекриття даху школи. На це необхідно чимало коштів. Тому запропонував об’єднати зусилля і з різних джерел разом залучати кошти для цієї покриття потреби. Впевнений – у нас вийде!”, – запевнив Григорій Тіміш.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *