У Чернівцях відбувся Кубок України з кікбоксингу за версією WAKO (ВІДЕО)

З 30 листопада по 2 грудня на Буковині вперше провели Кубок України з кікбоксингу WAKO серед юнаків та юніорів. До Чернівців на турнір національного масштабу прибули спортсмени з 18 регіонів, які представляли 62 клуби. Загалом кількість учасників сягнули понад 660 чоловік.Найбільшу кількість медалей здобула Івано-Франківська область, серед яких 29 нагород найвищого ґатунку. Лише на одну менше в Києва – столиця друга. Позначку у два десятка золотих медалей перетнули й господарі турніру, вони посіли третій рядок в обласному рейтингу.Чернівці на «відмінно» пройшли іспит турніром національного рівня, вважаємо президент НФКУ Ольга Павленко. Вона відзначила, що змагання видалися класними, а організатори, в особі керівника чернівецького осередку Національної федерації кікбоксингу України WAKO Сергія Хрептуна, відпрацювали на всі сто.

Опубліковано СПОРТ 24 Вівторок, 4 грудня 2018 р.

З 30 листопада по 2 грудня на Буковині вперше провели Кубок України з кікбоксингу WAKO серед юнаків та юніорів. До Чернівців на турнір національного масштабу прибули спортсмени з 18 регіонів, які представляли 62 клуби. Загалом кількість учасників сягнули понад 660 чоловік.

Найбільшу кількість медалей здобула Івано-Франківська область, серед яких 29 нагород найвищого ґатунку. Лише на одну менше в Києва – столиця друга. Позначку у два десятка золотих медалей перетнули й господарі турніру, вони посіли третій рядок в обласному рейтингу.

Чернівці на «відмінно» пройшли іспит турніром національного рівня, вважаємо президент НФКУ Ольга Павленко. Вона відзначила, що змагання видалися класними, а організатори, в особі керівника чернівецького осередку Національної федерації кікбоксингу України WAKO Сергія Хрептуна, відпрацювали на всі сто.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *