Початок нового навчального року – це не лише нудні лекції, кілометрові конспекти й домашні завдання у вашому універі. 15 вересня – це яскрава нагода прийти до пабу RePublic, в якому відбудеться дуже концептуальна для цього сезону презентація нової відеороботи гурту STELSI на пісню «Школа DJ-їв». Повноцінний кліп від справжніх майстрів своєї справи – BUK music та MAMAY media вас гарантовано вразить!

“Зйомки кліпу тривали майже дві доби, – розповіли ІА “24” учасники гурту “STELSI”.  – Серед локацій – Чернівецька міськрада (під час зйомок були залучені “маски-шоу” однієї з приватних охоронних фірм міста, тож “шороху” в той день наша знімальна група наробила ще того!). Друга частина кліпу знімалась в одному з нічних клубів міста, де на довготривалі зйомки масовки, танців, “захоплення” гостей клубу “Тигром” та інші елементи шоу – зібралися всі бажаючі (ми напередодні оголосили про те, що будь-хто може прийти для участі у зйомках). Загалом кліп вийшов дуже динамічним і яскравим. Сподіваємося, що наші старання, а також справжніх майстрів своєї справи – Устима Бука і Саші Ткачука – глядачі належно оцінять!)

Ввечері 15 вересня у Паб “RePublic”, після презентації кліпу, ви зможете ще й потанцювати під драйвові та яскраві ритми українського електро-фольку під час концерту улюбленців буковинської сцени – гурту «Stelsi».

Отже, беріть з собою друзів і позитивний настрій, та приходьте на справжню етно-електро-вечірку.

Опубліковано Паб "RePublic" Вівторок, 11 вересня 2018 р.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *