До центру обслуговування Чернівецького управління ДФС у Чернівецькій області завітав Чоботар Валерій. Молодий, але знаний спортсмен долучився до деклараційної кампанії, подавши декларацію про майновий стан та доходи за минулий рік. У цьому йому допомогли працівники фіскальної служби.

Валерій вперше декларував свої гонорари і відзначив, що чесно зароблені кошти немає необхідності приховувати – у всьому світі декларування доходів – це ази податкової культури.
До слова – Чоботар Валерій Віце Чемпіон Світу з карате у 2018 році , кращий спортсмен України з карате у 2018 році. Посідає 3-тє місце світового рейтингу (WKF) в куміте у вазі 84 кг.
Став першим українським каратистом, який вийшов до фіналу Чемпіонату світу. Виграв срібну медаль чемпіонату світу у Мадриді. 


Зі спортсменом зустрівся начальник Чернівецького управління фіскального відомства краю Сергій Лєснік. Вітаючи гостя посадовець подякував за особистий приклад та популяризацію свідомого ставлення до добровільної сплати податків під час кампанії декларування доходів.

Про це повідомляє прес-служба ДФС у Чернівецькій області

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *