Попередня причина загибелі – отруєння чадним газом. Поліція ж відкрила кримінальне провадження за ч.2 ст. 115 – умисне вбивство з кваліфікуючими ознаками.

Трагедія трапилася в одному з будинків міста Чернівці. Там двоє хлопців винаймали житло під час навчання. Один з них був студентом ЧНУ та родом з Хотинського району, а інший – студент Чернівецької філії Одеської юридичної академії, родом з Сокирянщини. За попередніми даними, загинули студенти через порушення правил безпеки під час користування опалювальними приладами й через імовірне виділення продуктів згорання у житлове приміщення.

В Управлінні Держпраці у Чернівецькій області створюється комісія спеціального розслідування цього нещасного випадку. Вона встановить остаточні обставини та технічні причини цього нещасного випадку.

В ГУ НП області повідомили, що розпочато кримінальне провадження за ч.2  ст.115 ККУ  (умисне вбивство з кваліфікуючими ознаками). Питання про перекваліфікацію справи можливе тільки після розтину та повного зібрання матеріалів.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *