Презентаційне заняття вже відбулося, тепер стартував запис на ці курси

Управління патрульної поліції в Чернівецькій області, за підтримки благодійного фонду “Нова сім’я” розпочинає набір на безкоштовний курс практичних занять з ефективної самооборони для жінок та дівчат. Мета курсу – навчити жінок протидіяти фізичному насильству шляхом вивчення прийомів самозахисту. Презентаційне заняття відбулося у спортивно-оздоровчому комплексі “Тигр”.

«Основне завдання нас, як патрульних поліцейських, – забезпечення безпеки громадян. Та, звісно ж, базові знання з самооборони не будуть зайві для кожної людини. Цільовою аудиторією цього курсу є жінки та дівчата, з якими досвідчені тренери будуть розглядати реальні ситуації, що часто трапляються як на вулиці, так і вдома і, головне, – навчатимуть протидіяти небезпеці», – зазначив керівник Патрульної поліції області Артур Шкроб.

Тренерами курсу є досвідчені патрульні поліцейські, які зараз виступають інструкторами з тактичної підготовки для своїх колег. Зокрема, один із них – Олександр Корбут, вже більше десяти років професійно займається карате та має значні успіхи в цьому виді спорту. Сьогодні тренери навчали, як діяти у випадках, коли нападники намагаються застосувати фізичну силу та показали базові прийоми самооборони. Курс проводитиметься безкоштовно для усіх бажаючих.

Долучитися можна за посиланням: https://docs.google.com/…/1FAIpQLSfAqdqzFy9fC72rJ…/viewform…

Контактна особа – Yulia Doliba (096 7918 133, 095 3424 613)

ДЖЕРЕЛО: прес-служба патрульної поліції Чернівецької області

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *