15 березня поліцейські отримали виклик про підозрілого чоловіка, який, ймовірно, розкладає “закладки”. Прибувши за вказаною адресою, проспект Незалежності, інспектори поспілкувалися із заявницею  та з’ясували, що невідомий чоловік намагався дістати щось з-під каменя на клумбі біля будинку, побачивши заявницю заметушився та миттєво відійшов. Поліцейські спільно із заявницею продовжили спостерігати за місцем, куди підходив громадянин.

Незабаром чоловік знову з’явився на тому ж місці, заявниця підтвердила, що це саме він. Підозрілий громадянин підійшов та дістав з-під каменя якусь річ, поклав до своєї сумки, нервово почав йти з місця події. Патрульні наздогнали юнака та згідно ст. 34 закону України «Про Національну поліцію» провели поверхневу перевірку. В ході перевірки охоронці порядку виявили 7 згортків з білою порошкоподібною речовиною, ймовірно, наркотичного походження.

На місце події викликали слідчо-оперативну групу Шевченківського ВП та працівників ювенальної превенції, оскільки юнак виявився неповнолітнім.

Повідомили у прес-службі патрульної поліції в Чернівецькій області.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *