Юлія Тимошенко закликала Парламент не підвищувати пенсії і не виплачувати компенсацій пенсіонерам до виборів, а також призупинити монетизацію субсидій.
Лідерка Батьківщини переконана – говорити про виплати найбіднішим українцям варто починати після завершення президентських перегонів. Соціальні ініціативи Президента і Уряду вона назвала втручанням у виборчий процес і пообіцяла підняти проти них громадськість і Міністерство внутрішніх справ. Нині Тимошенко збирає підписи аби ініціювати позачергову сесію Верховної ради, щоби призупинити виплати пенсіонерам і видачу субсидій живими грошима.

Юлія Тимошенко закликала Парламент не підвищувати пенсії і не виплачувати компенсацій пенсіонерам

Юлія Тимошенко закликала Парламент не підвищувати пенсії і не виплачувати компенсацій пенсіонерам до виборів, а також призупинити монетизацію субсидій. Лідерка Батьківщини переконана – говорити про виплати найбіднішим українцям варто починати після завершення президентських перегонів. Соціальні ініціативи Президента і Уряду вона назвала втручанням у виборчий процес і пообіцяла підняти проти них громадськість і Міністерство внутрішніх справ. Нині Тимошенко збирає підписи аби ініціювати позачергову сесію Верховної ради, щоби призупинити виплати пенсіонерам і видачу субсидій живими грошима.

Опубліковано Буковина Свідома Четвер, 14 березня 2019 р.

ДЖЕРЕЛО: Буковина свідома

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *