Юлія Тимошенко про новий курс

"Ми їх корупційний шлунок вивернемо так, як вони собі навіть і не уявляють", – Юлія Тимошенко про те, що зробить з корупціонерами у вищих ешелонах влади.Також у рамках візиту до Чернівців, керівниця фракції "Батьківщина" у ВР тезисно окреслила план по зміні Конституції, новій стратегії миру та оздоровленню економіки.Більше – у нашому caption video за 180 секунд.

Опубліковано Політика 24 Субота, 3 листопад 2018 р.

“Ми їх корупційний шлунок вивернемо так, як вони собі навіть і не уявляють”, – Юлія Тимошенко про те, що зробить з корупціонерами у вищих ешелонах влади.
Також у рамках візиту до Чернівців, керівниця фракції “Батьківщина” у ВР тезисно окреслила план по зміні Конституції, новій стратегії миру та оздоровленню економіки.

Правоохоронці затримали активістів однієї з організацій, які намагалися пікетувати візит народного депутата України Юлії Тимошенко. Причиною затримання стала сутичка активістів з партійцями «Батьківщини».

Опубліковано Політика 24 Субота, 3 листопад 2018 р.

А перед прес-конференцією Юлії Тимошенко у Чернівцях сталася сутичка між активістами однієї з організацій, які намагалися пікетувати візит нардепа із партійцями “Батьківщини”. Після штовханини пікетувальників з місця події забрали правоохоронці та відвезли у відділення поліції.
Після обіду Тимошенко виступила на Соборній площі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *