Три роки тому Кабінет Міністрів України очолив Володимир Гройсман. За цей період часу, завдяки плідній співпраці Президента, Верховної Ради та Уряду, в державі вдалося впровадити низку ключових реформ таких, як децентралізація, дерегуляція, розбудова Нового освітнього простору та реформа сільської медицини.

Про це на своїй сторінці у ФБ написав народний депутат України Іван Рибак:

Хочу наголосити, що у важких умовах протидії російській агресії і чималого військового бюджету, держава вийшла на 3,4% зростання ВВП. Крім цього, вдалося загнуздати інфляцію, залучити в Україну потужну іноземну підтримку та інвестиції. Вперше за роки незалежності, у період таких нелегких викликів розпочато масштабну реконструкцію дорожньої інфраструктури.

Як народний депутат-мажоритарник, хочу подякувати особисто Володимиру Борисовичу, керівникам міністерств, усьому Кабінету Міністрів за розуміння та сприяння розвитку регіонів. Зокрема, за підтримку моїх звернень щодо виділення з державного бюджету коштів на енергоефективність та тепломодернізацію, заміну вікон і дверей у школах, дитсадках, закладах культури та медицини у Вижницькому, Путильському, Сторожинецькому та Кіцманському районах Чернівецької області. За їх комп’ютеризацію та забезпечення усім необхідним обладнанням. За допомогу мешканцям та місцевій владі у розбудові інфраструктури міст, селищ та сіл. За постійну підтримку у створенні нової якості життя людей, у тому числі, у нашому Карпатському регіоні, щодо розвитку якого Урядом напрацьована ефективна стратегія.

Це дуже важливо, коли влада повернута обличчям до людей, бо це кожен відчуває на собі. Вітаю вас з цим малим ювілеєм і бажаю нових звершень у нелегкій справі служіння Україні!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *