За сприяння народного депутата України Григорія Тіміша у Коровії на Глибоччині відкрили сучасний спортивний майданчик. До цього місцеві футболісти грали на стадіоні, де газон у ненайкращому стані.

“Сьогодні довелось бути учасниками двох спортивних подій в Коровії. Вже щорічно в кінці року тут проходить турнір пам’яті футболістам Григорія Книщука та Дмитра Булезюка, які, на жаль, відійшли у вічність. Цьогоріч заявились 5 команд. Як завжди, медалі, кубки, переможці. Але найбільше свято для громади – це відкриття нового футбольного штучного майданчика. Приємно, що за півроку ми у співпраці з сільською радою та облдержадміністрацію змогли реалізувати цей задум. Влітку відбулась перша наша зустріч, а вже сьогодні перерізали святкову стрічку. Як і обіцяв раніше, таких стадіонів на окрузі буде більше. І крок за кроком ми з командою реалізовуємо дану обіцянку”, – розповів журналістам ІА “24” Григорій Тіміш.

Більше про новий спортивний майданчик – дивіться у нашому відеоогляді.

У Коровії відкрили новий спортивний майданчик

За сприяння народного депутата України Григорія Тіміша у Коровії на Глибоччині відкрили сучасний спортивний майданчик. До цього місцеві футболісти грали на стадіоні, де газон у ненайкращому стані."Сьогодні довелось бути учасниками двох спортивних подій в Коровії. Вже щорічно в кінці року тут проходить турнір пам'яті футболістам Григорія Книщука та Дмитра Булезюка, які, на жаль, відійшли у вічність. Цьогоріч заявились 5 команд. Як завжди, медалі, кубки, переможці. Але найбільше свято для громади – це відкриття нового футбольного штучного майданчика. Приємно, що за півроку ми у співпраці з сільською радою та облдержадміністрацію змогли реалізувати цей задум. Влітку відбулась перша наша зустріч, а вже сьогодні перерізали святкову стрічку. Як і обіцяв раніше, таких стадіонів на окрузі буде більше. І крок за кроком ми з командою реалізовуємо дану обіцянку", – розповів журналістам ІА "24" Григорій Тіміш. Більше про новий спортивний майданчик – дивіться у нашому відеоогляді.

Опубліковано СПОРТ 24 Неділя, 9 грудня 2018 р.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *