Тут можна буде грати не лише футбол, а й теніс, басктебол і волейбол

На міні-стадіон у Іспасі Вадим прийшов зі своїми друзями. Розповідає, до цього футбол грали в полі. Йому, як голкіперу, було незручно в тих умовах ловити м’яча:

«Бувало, що мені б’ють м’яча, я його в стрибку ловлю і падаю на землю. Міг і лікоть обдерти, бо часто під ногами траплялися дрібні камінці. Тут же все інакше. М’який газон, чистенько все, коли падаєш – зовсім не забиваєшся».

Якщо надворі починався дощ чи сніг, розповідають хлопчаки, доводилося гру припиняти. Бо під ногами утворювалися великі калюжі та болото.

«На цьому міні-стадіоні таких проблем не буде, – переконує староста села Олексій Гордійчук. – Цими днями, коли передали штормове попередження і пронеслася сильна злива, я спеціально приїхав подивитися на це поле, в якому стані. Був приємно вражений, що майданчик за короткий час став сухим і на ньому не залишилося ані краплинки. Це говорить про те, що тут якісно зроблено ремонтні роботи».

Міні-стадіон у Іспасі почали будувати ще кілька років тому

А почалися ці роботи ще у 2008 році. Через брак коштів їх довелося припинити. І лише в минулому році будівництво відновили. Обійшовся міні-стадіон у півтора мільйона гривень. Частину цих коштів зібрали жителі села та громада, решту додала держава.

«Пригадую своє дитинство, коли я грав у футбол. Ми тоді не мали таких умов, щоб повноцінно займатися спортом, – розповів на відкритті народний депутат України Іван Рибак. – Сьогодні ми будуємо для маленьких українців, для нашої молоді спортивні комплекси. Вдячний голові Уряду Володимиру Гройсману за розуміння та постійну підтримку моїх ініціатив. Недавно ми відкривали басейновий комплекс у Кіцманському районі, тепер відкрили цей спортивний майданчик у Іспасі. Урядом вже виділені кошти на проектування басейнового комплексу у Вижницькій ОТГ і незабаром ця робота розпочнеться. Ми робимо це для того, аби наша нація була сильна, здорова і міцна. І я готовий повторювати це щоразу, коли ми відкриваємо такі об’єкти».

У Іспасі на Вижниччині відкрили сучасний міні-стадіон. Тут зможуть грати не лише футбол, а й волейбол, баскетбол та теніс

Розмір міні-стадіону – 22х44 метри. Це міжнародний стандарт. Крім футболу діти зможуть тут займатися ще волейболом, тенісом та баскетболом.

+1: У Іспасі на Вижниччині відкрили сучасний міні-стадіон

Футбольне свято відбулося у Іспасі Вижницького району. Тут відкрили міні-стадіон зі штучним покриттям, якого місцеві жителі чекали понад 10 років. Про будівництво сучасного ігрового поля для дітей у селі заговорили ще у 2008 році. І навіть почали перші ремонтні роботи. Але через брак коштів їх довелося припинити. І лише в минулому році будівництво відновили. Обійшовся міні-стадіон у півтора мільйона гривень. Частину цих коштів зібрали жителі села та громада, решту додала держава.«Пригадую своє дитинство, коли я грав у футбол. Ми тоді не мали таких умов, щоб повноцінно займатися спортом, – розповів на відкритті народний депутат України Іван Рибак. – Сьогодні ми будуємо для маленьких українців, для нашої молоді спортивні комплекси. Вдячний голові Уряду Володимиру Гройсману за розуміння та постійну підтримку моїх ініціатив. Недавно ми відкривали басейновий комплекс у Кіцманському районі, тепер відкрили цей спортивний майданчик у Іспасі. Урядом вже виділені кошти на проектування басейнового комплексу у Вижницькій ОТГ і незабаром ця робота розпочнеться. Ми робимо це для того, аби наша нація була сильна, здорова і міцна. І я готовий повторювати це щоразу, коли ми відкриваємо такі об’єкти». Більеш про міні-стадіон – у нашому відеоогляді, на сайті www.buk24.com.ua та у газеті "Буковина 24".

Опубліковано СПОРТ 24 Субота, 4 травня 2019 р.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *