З одного боку люди готові виходити на вулиці і відстоювати свої інтереси, а з іншого – готові продавати за копійки свій вибір

“В ефірі телеканалу “112 Україна” ведучі підняли тему брудних технологій і підкупу виборців. Це проблема нашої держави. Перед кожною виборчою кампанією політики та ЗМІ заявляють, що ця буде найбруднішою. Хоча всі кампанії мало чим відрізняються у цьому сенсі. Хіба що новими методами та інструментами, які використовуються для впливу на вибір людей”, – написав на своїй сторінці у ФБ народний депутат України Іван Рибак.

“Що стосується мене особосто, то у 2012 році я програв вибори виключно через брудні інформаційні вкиди, фейкові повідомлення зі сторони. І зроблено це було так, щоб у мене не залишилося часу пояснити людям і розставити крапки над “і”. Це і є брудні технології.

Після Революції Гідності у 2014 році ситуація вже змінилася, підвищився рівень суспільної свідомості, люди відповідальніше почали розбиратися у політичній ситуації і перестали довіряти чорному піару, відсепаровувати фейк від правди.

Цього разу теж буде важко тим, хто йде з правдою до людей. За інформацією від соціологів зараз 30% виборців готові продати свій голос. І це страшно, адже з одного боку люди готові виходити на вулиці і відстоювати свої інтереси, а з іншого, готові продавати за копійки свій вибір, майбутнє своїх дітей.

Всі прагнуть боротися з корупцією, але значний відсоток громадян також готовий забруднитися нею у виборчому процесі. Брати хабар за голос – це теж політична корупція, причому масова і дуже шкідлива для держави. Особливо на нинішньому виборчому водорозділі, коли до влади рветься путінська п’ята колона, набирають рейтингів дешеві популісти і питання знову стало руба: бути чи не бути незалежній європейській Україні.

Думаю, українцям варто серйозно замислитися над тим, що існує небезпека за 500 гривень, разом із своїм голосом, можна продати і Україну”, – зазначив народний депутат України Іван Рибак.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *